SORUNLARINIZA KISA ZAMANDA KESİN ÇÖZÜM

Rızık Duası | Rızık Duaları | Rızık Ayeti

PAPAZ BÜYÜSÜ

DİLEK HACET BAŞARI DUALARI

AYIRMA BÜYÜLERİ

SINAV VE BAŞARI DUALARI DENENMİŞİR

EN ÜNLÜ MEDYUMLAR

SU BAKIMI KAHVE BAKIMI BAKIM ÇEŞİTLERİ

MEDYUMLAR HOCALAR VE DE GERÇEKLER

YÜKSEK TESİRLİ ESKİ MISIR VEFKLERİ

RABBİMİZİN İSİMLERİ VEDE AYETLERİ İLE GERÇEK VEFKLER

GİZEMLİ SIRLAR ÜNLÜ MEDYUM YAŞAMDAN GÜNÜMÜZE

GERÇEĞİN TAA KENDİSİ

ENERJİSEL GERÇEKLER

Maji Büyü Vodoo Kehanet

MEDYUM

Merak Edilen Alemler

SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

ETKİLİ BÜYÜLER TILSIMLAR EFSUNLAR


PADİŞAHLIK VEFKLERİ VE OSMANLI EVLİYALARIN VEFKSEL GÜÇLERİ

Gideni Geri Getirme Büyüsü | Ayrılanları Barıştırmak | Medyumlar | Medyum

DUA OKULU DUANIZ OLMAZSA DEYERİNİZ DE OLMAZ

ASTROLOJİNİN EN GERÇEK YORUMLARI VEDE TANIMLARI

MUSKADAKİ GİZLENMİŞ ŞİFRELER

SÜRYANİ BÜYÜLERİNİN SIRLARI

YANILGILAR VE YANLIŞLAR

SORULARINIZ SORUNLARINIZ

ARAPÇA AÇIKLAMALAR

EN ÇOK MERAK EDİLEN KONULAR

AŞK DUALARI

ASTROLOJİNİN EN GERÇEK YORUMLARI VEDE TANIMLARI / Astrolojide Temel Bilgiler

 Doğum Haritası (Natal Kart) Nedir?
Natal kart ifadesi sitemizde (ve birçok yerde) doğum haritası olarak geçer ve bu şekliyle size daha fazla anlam ifade ediyor olabilir. Temelde natal kart doğduğunuz sırada gezegenlerin gökyüzündeki konumlarını gösteren bir gök haritasıdır. Doğduğunuz yerden gökyüzünün nasıl göründüğü çok önemlidir. Örneğin iki kişi aynı gün aynı saatte fakat farklı ülkelerde, farklı şehirlerde doğmuşlarsa doğdukları yerden bakıldığında gökyüzünün görüntüsü de farklı olacaktır. Bu, doğum haritalarının gösterdiği gezegen yerleşimlerinin de birbirinden farklı olacağı anlamına gelir.

Dolayısıyla astroloji uygulamalarının ilk adımı bireyin doğduğu anda gökyüzünün durumunu gösteren bir harita çizmektir. Bu haritada bütün gezegenlere ek olarak ufuk çizgisi ve gökyüzünün doğum yerinin tam üzerine denk gelen orta noktası gibi önemli unsurlara değinilir. Kişinin doğum saatinin net olarak bilinmesi çok önemlidir çünkü haritanın çeşitli alanlarının, özellikle de Zodyak’ın en doğu ufuk çizgisinde bulunan burcun (Yükselen Burç) ve doğum yerinin tam üstüne denk gelen noktanın (Başucu) belirlenmesi buna bağlıdır.

Doğum Saati Bilinmiyorsa
Eğer doğum saati bilinmiyorsa, astrolojinin bu alanında uzmanlaşmış deneyimli bir astrolog kişinin hayatındaki en önemli olaylar ve deneyimler yoluyla doğum saatini bulabilir. Bunun için o astroloğa mümkün olduğunca çok sayıda önemli olaydan bahsetmelisiniz. Örneğin evlilik, çocukların doğumu, taşınmalar, boşanma, ölüm, yeni iş girişimleri ve hayatınızda bunlara benzer diğer önemli değişiklikler gibi.

Doğum saatinizi bulmanın bir diğer yolu da doğduğunuz hastaneyle bağlantıya geçmektir. Genellikle hastane kayıtlarında bu bilgi mevcuttur.

Doğum Haritası (Natal Kart) Yorumları
Doğum haritası hazırlandıktan sonra farklı burçlardaki (örneğin Koç, Boğa, İkizler vs.) gezegen konumları yorumlanabilir. Bu, astrolojiyle ilgilenen insanların genellikle astrolojinin geçerliliği hakkında az da olsa şüpheye düştükleri bir konudur, çünkü her astrolog farklı yorumlar yapabilir. Yorumlardaki farklılığın nedenini anlamanın bir yolu, natal karttaki gezegenlerin ve diğer noktaların sembol olarak kullanıldığını anlamaktır. Bu semboller bireylerin yaşına, cinsiyetine, medeni haline, inandığı dine vb. göre çok farklı nitelikleri temsil edebilirler.

Ayrıca, yorumlar astroloğun uzmanlık alanına göre de değişiklik gösterir. Örneğin, bazı astrologlar psikoloji, geçmiş yaşam, tıp, çocuk astrolojisi gibi bazı alanlarda uzmanlaşmışlardır.

Doğum haritasından elde edilen bilginin türü çocukluk ve gençlik dönemindeki aile yaşantısını, ebeveynlerle ilişkileri ve bu ilişkilerin yetişkinlik dönemine olan etkisini içerir. Bunların dışında incelenebilecek daha pek çok alan vardır. Örneğin çevrenizdeki insanlar tarafından nasıl algılandığınız, duygusal ihtiyaçlarınız, aşkınızı ve tutkunuzu nasıl ifade ettiğiniz gibi.

Doğum haritasında bulunan bilgiler bireyin henüz fark etmediği ya da tam kapasiteyle kullanmadığı yeteneklerinin keşfedilmesine de yardımcı olabilir.

Doğum haritaları kendimizi daha iyi tanımamıza, anlamamıza yardımcı olur. Bireylerin kendilerine yepyeni bir açıdan bakmalarını, hayatta kendilerine farklı bir yön çizebilmelerini ve hem fiziksel hem de psikolojik olarak yeni fırsatlara, olasılıklara kapılarını açmalarını sağlar.

Öngörüler
Öngörü yoluyla ne tür bilgilerin elde edilebileceğini anlamak için hava durumu öngörülerini düşünebiliriz. İnsan hayatının çeşitli dönemlerdeki genel durumuna bakabiliriz: güneşli, bulutlu, rüzgarlı vs. Mesela, o gün yağmur yağacağını biliyorsanız muhtemelen piknik düzenlemek için başka bir gün seçersiniz. Aynı şey astrolojinin günlük yaşamdaki kullanımı için de geçerlidir.

Bir öngörü hazırlamanın çeşitli yolları vardır. En basiti transitlerden yararlanmaktır. Transitler için hareketler de denebilir. Burada hareketlerden kasıt gezegensel hareketlerdir. Doğum haritası, kişinin doğduğu yere, tarihe ve saate bağlı olarak gökyüzündeki gezegensel hareketleri gösteren haritadır ve bu harita değişmez. Gerçekte gezegenler asla durmazlar. Güneş etrafında sürekli dönerler. Gezegenlerin bu sürekli hareketini astrologlar transit olarak adlandırırlar. Öngörüler Transit gezegenlerin doğum haritasıyla ilişkilendirilmesiyle yapılır.

 

Sorunlarınız hakkında yaptığımız tüm çalışmalar kişiye özeldir eşinden ayrılanlar kısa zamanda sevdiği ile sorunlar yaşayarak tartışanlar boşananlar anı sağukluk yaşayacanlar sorunlarınız hakkında araya bılırsınız iletişim 05427752727


Yorum Yap

Rumuz

E-mail

Şehir

Konu

Yorum

 

HABERLER - DUYURULAR

BİLMEDİKLERİRİNİZ

AŞK: Karşılıksız aşklarda, ayrılıklarda, sevdiğin insanı kendine aşık etmek için, evliliklerde daha mutlu bir hayat için, eşini kendine aşık etmek ve her istediğini ona

yaptırmak için yapılır.

EVLENMEK İÇİN: Evlenmeyi arzulayan her insan için, bunlar; evlenmeyi arzu edipte engellerle karşılaşıp bir türlü evlenemeyenler için, evlenmek isteyen

bekarların, boşananların ve dulların evlenmesi için yapılır.

EŞİNİN veya SEVGİLİSİNİN SADAKATİ İÇİN: Sevdiğinin, eşinin ya da sevgilisinin senden başka kimseye cinsel anlamda ilgi göstermemesi için ve sana sadık

kalması için yapılır.

 

RIZK İÇİN: Rızkının, kısmetinin çoğalmasını isteyen her insan için yapılır. Rızkı ve kısmeti dar olan, iki yakası bir araya gelmeyen insanların darlıktan refaha çıkması

için yapılır.

BEREKET İÇİN: Elindeki paraların bereketini göremeyen insanların paralarının ve mallarının bereketlenmesi için yapılır

MEVKİ YÜKSELTMEK İÇİN: Hayatta, işte, istenilen maddi ve manevi her durumda mevki yükseltmek için yapılır.

MÜŞTERİ İÇİN: Müşteriye ihtiyacı olan insanların müşterilerinin çoğalması için ve müşterilerinden bol para kazanmaları için yapılır.

KUMAR TUTKUNLARINI KUMARDAN KURTARMAK İÇİN: Kumara müptela olan insanları kumar oynama isteğinden ve kumar tutkusundan kurtarmak için yapılır.

İÇKİ BAĞIMLILARINI İÇKİDEN KURTARMAK: İçkiye müptela olan insanların içki bağımlılığından kurtulup bir daha içki içmemeleri için yapılır.

KÖTÜ ORTAMLARDAN KURTARMAK İÇİN: Kötü arkadaşlardan, kötü çevreden ve kötü insanlardan kurtarmak için yapılır.

ZEKANI KUVVETLENMESİ İÇİN: Zekanın kuvvetlenmesi, artması ve zeka kullanımının çoğalması için yapılır.

UNUTKANLIĞI GİDERMEK İÇİN: Unutkan olan insanların unutkanlıklarının gitmesi için ve her şeyi hafızalarında tutabilmeleri için yapılır.

DÜŞMANLARA GALİP GELMEK İÇİN: Düşmanların zararından korunmak için, düşmanlara karşı her zaman galip gelmek için yapılır. Her türlü sihir, muska, büyü ve

tılsımların bozulması için etkisiz hale gelmesi için yapılır. Her türlü bağlı olan insanların açılması için, bahtı bağlanmış insanların bahtlarının açılması için, Güne

rızkı, işi, gücü, kuvveti bağlı olan insanların açılması için yapılır.

MUHABBET: Seni sevmesini istediğin herkese uygulanabilir. Bu bir sevgili, arkadaş, ortak ve sevgisini arzuladığın herkes olabilir. Kaçanı geri getirmek için,

ayrılanları birleştirmek için, eşlerde muhabbet, evladın sevgisi ve saygısı için, arkadaşların içinde sevgi ve saygı görmek için, aile bütünlüğünü korumak için,

ebeveynleri tarafından sevilmek ve onlara sözünü geçirmek için, istenilen herhangi bir topluluğa otorite uygulamak için kısaca her türlü muhabbet için yapılır.

GÜZEL GÖRÜNMEK İÇİN: İnsanlar tarafından güzel görünmek ve ilgi çekmek isteyen, hatalarının bile insanlar tarafından güzel ve hoş görünmesini isteyen insanlar

için, herhangi bir toplumda, bütün çevrelerde, aile içinde ve iş mekanlarında eşsiz, çekici ve güzel görünmek için yapılır.

ZENGİNLİK İÇİN: Zengin olmak isteyen bütün insanlara yapılır.

İŞ BULMAK İÇİN: İş bulamayan, işinden çıkarılan, işe girmek istediğinde engellerle karşılaşan insanların kolaylıkla iş bulmaları ve işe girebilmeleri için yapılır.

KARA SEVDAYA TUTULAN MECNUN OLAN İNSANLAR İÇİN: İmkansız aşka ve kara sevdaya tutulan insanların bu durumdan kurtulmaları için yapılır

ÜZERİNE KUMA GELEN BAYANLARI KURTARMAK İÇİN: Üzerine kuma getirilen, eşi tarafından aşağılanan bayanların bu çilelerden kurtulmaları için yapılır.

ZİNADAN MEN ETMEK İÇİN: Eşini aldatan, kadın veya erkeklerin zina yapmalarını engellemek için ve aldatılma riskini ortadan kaldırmak için yapılır.

DEDİKODULARDAN KORUNMAK İÇİN: Yapılan dedikoduları önlemek için ve gelecekte yapılacak olan dedikodulardan korunmak için yapılır.

ZİHNİN AÇILMASI İÇİN: Algılama yeteneğinin gelişmesi için, kapalı ve dar zihinlerin açılması için yapılır.

EZBER KUVVETİNİ ARTIRMAK İÇİN: Ezber yeteneği zayıf olan insanların ezberlerini kuvvetlendirmek için yapılır.

KORUNMAK İÇİN: Öldürülmekten, ani ölümden, hastalanmaktan, kötülüklerden, korkudan, dertlerden, hırsızlardan, hapis olmaktan, felaketlerden, afetlerden,

şeytanlardan, cinlerden, cazılardan ve üryanlardan korunmak için yapılır.

UYKU BOZUKLUKLARI İÇİN: Uyku fazlalığında yada uykusuzluk gibi durumları düzeltmek için yapılır.

SÖZÜNÜ DİNLETMEK İÇİN: Herhangi bir toplumda , aile içerisinde ve bütün çevrelerde sözünü dinletmek ve sözünün geçerli olmasını isteyen insanlar için yapılır.

İTAAT ETTİRMEK İÇİN: Kadın veya erkeğin eşine yada sevgilisine itaat etmesi için, istenilen herhangi birinin itaat etmesi için yapılır.

HER HANGİ BİR İNSANI BİR MAHALDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN: İstenilmeyen zararlı, kötü kişileri bir mahalden gitmesi ve uzaklaşması için yapılır.

HASTALIK İÇİN: Sifa için tıbbın çaresız kaldıgı sirinir hastalıkları için, akıl hastalıkları için, baş ağrısı için yapılır.

ghjhgjh

hgjfg ghjgfh ghj gh

j ghj

 gh

j g

hj ghj ghj ghj gh ghj 

KADİM ORTADOĞU BÜYÜLERİ

Vefk Nedir Vefk İlmi Vefkler Medyumlar Medyum

Medyumlar Tılsımlı Takılar

Merak Edilenler

Büyü Bozma Büyü Belirtileri Büyü Nasıl Bozulur Nazar Duası

ESMAÜL HÜSNANIN FAZİLETLERİ

GÜZEL GÖRÜNME VE CAZİBE ARTTIRMA DULARI

ŞİFALI TAŞLAR VE PSİKOLOJİK ETKİLERİ

Musalar Asalar Sırlar Rahipler

KORUYUCULAR YARDIMCILAR

ARAPLARDAN SEÇMELER

PAPAZ BÜYÜLERİ VE BELİRTİLERİ