SORUNLARINIZA KISA ZAMANDA KESİN ÇÖZÜM

Rızık Duası | Rızık Duaları | Rızık Ayeti

PAPAZ BÜYÜSÜ

DİLEK HACET BAŞARI DUALARI

AYIRMA BÜYÜLERİ

SINAV VE BAŞARI DUALARI DENENMİŞİR

EN ÜNLÜ MEDYUMLAR

SU BAKIMI KAHVE BAKIMI BAKIM ÇEŞİTLERİ

MEDYUMLAR HOCALAR VE DE GERÇEKLER

YÜKSEK TESİRLİ ESKİ MISIR VEFKLERİ

RABBİMİZİN İSİMLERİ VEDE AYETLERİ İLE GERÇEK VEFKLER

GİZEMLİ SIRLAR ÜNLÜ MEDYUM YAŞAMDAN GÜNÜMÜZE

GERÇEĞİN TAA KENDİSİ

ENERJİSEL GERÇEKLER

Maji Büyü Vodoo Kehanet

MEDYUM

Merak Edilen Alemler

SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

ETKİLİ BÜYÜLER TILSIMLAR EFSUNLAR


PADİŞAHLIK VEFKLERİ VE OSMANLI EVLİYALARIN VEFKSEL GÜÇLERİ

Gideni Geri Getirme Büyüsü | Ayrılanları Barıştırmak | Medyumlar | Medyum

DUA OKULU DUANIZ OLMAZSA DEYERİNİZ DE OLMAZ

ASTROLOJİNİN EN GERÇEK YORUMLARI VEDE TANIMLARI

MUSKADAKİ GİZLENMİŞ ŞİFRELER

SÜRYANİ BÜYÜLERİNİN SIRLARI

YANILGILAR VE YANLIŞLAR

SORULARINIZ SORUNLARINIZ

ARAPÇA AÇIKLAMALAR

EN ÇOK MERAK EDİLEN KONULAR

AŞK DUALARI

ASTROLOJİNİN EN GERÇEK YORUMLARI VEDE TANIMLARI / Günlük Burç Yorumları Yalanmı

Ben şahsen haftanın günlerinden, değişen mevsimlerden ve günlük hava durumundan haberdar olduğum kadar gökyüzünde neler olup bittiğinden de haberdar olmak isterim, işim gereği olurum da. Ancak ben bile hayatımı astrolojiye göre ayarlayıp yaşamam ve siz de öyle yapmamalısınız. Sadece havanın rüzgarlı olacağı öngörüsünü göz önüne alarak dışarı çıkarken duruma göre giysiler giymenin faydalı olacağını düşünürüm. Gitmek istediğiniz yere ulaşma sürenizi hesaplarken ne olur ne olmaz diye kendinize biraz fazladan süre verin. Beklenmedik durumları da hesaplayarak plan yapın. Yolların kaygan olduğunu, çok dikkatli sürmeniz gerektiğini aklınızda bulundurun ve tedbiri elden bırakmayın.

Mars gökyüzünde tıpkı şu an ben bu yazıyı yazarken olduğu gibi Pluto ile karşıt oluşturduğunda insanların kendilerini baskı altında, sabırsız, huysuz ve saldırgan hissettiklerini gözlemleyebilirsiniz. Öfke patlamaları yaşanabilir. Aptalca riskler alabilirler. Gecikmelere, ertelemelere tahammül edemeyebilirler. Hayatın görünen yüzünün ardında kaynayan öfke kazanları olabilir. Belki biraz daha fazla sabır ve hoşgörü problemleri çözmeye veya sorunları daha en başından engellemeye yardımcı olabilir. Harekete geçmeden veya tepki vermeden önce iki kez düşünmek herkes için bu zor dönemi kolaylaştırabilir.

Bana göre bu yaklaşımın kimseye bir zararı olmaz. Bu işi iyi bilen biri olarak, Mars ile başka bir gezegen arasındaki herhangi bir kare veya karşıt görünümün tedbir, dikkat gerektiren ve göz ardı edilmemesi gereken bir döneme işaret ettiğini bilirim. Gergin Mars enerjisi (ki bir karşıt veya kare görünüm de aynı tür enerjiyi temsil eder) patlayıcı, sinirlendiren ve yanlış yargılara varmanıza neden olan türden bir enerjidir. Böyle zamanlarda her şey gerçekten çok kötü gittiğinde, asla gözden kaçırılmaması gereken bir şeyler mutlaka vardır.

New York City’de 11 Eylül 2001 de teröristler tarafından İkiz Kulelere saldırı düzenlendiğinde Mars Ay ile karşıt oluşturuyordu ve Jüpiter ile de karşıt oluşturmaya hazırlanıyordu (Satürn de Pluto ile karşıt oluşturuyordu; Güneş her ikisiyle de kare oluşturuyordu ve Venüs Uranüs ile karşıt oluşturuyordu. Yeryüzünde olduğu kadar gökyüzünde de ağır, yoğun ve trajik bir gün yaşanıyordu).

Dolaylı olarak tanıdığım yakın çevremdeki bir kişinin tartışma sonucu öldüğü gece Mars’ın yine gökyüzünde başı beladaydı. Mars’ı Natal Merkür’ü ile kavuşum oluşturmuştu (bu muhtemel tartışmaların ve öfkeyle verilen kararların göstergesidir). Natal Neptün’ü ile karşıt görünümdeydi (kendini sabote etme veya kendini yok etmeye yönelik faaliyetler) ve Natal Uranüs’ü ile kare oluşturmuştu (aceleci, anlık dürtülerle ve kötü niyetle hareket etme).

Prenses Diana’nın öldüğü gece, Mars yine “baskı altındaydı” ve Prenses’in doğum haritasındaki Natal Mars ile kare oluşturuyordu (bu durum zıtlaşmaya, inatlaşmaya ve çıkar çatışmasına işaret eder). Aynı zamanda Natal Neptün’ü ile de kavuşum oluşturuyordu (bu durum kendini bir şeye kurban etmeye ve mantıkla değil duygularla hareket edilerek atılan adımlara işaret eder). Mars yine aynı dönemde Prenses’in Natal Uranüs’üyle kare oluşturuyordu (bu durum aceleyle, sağlıklı düşünmeden, anlık dürtülerle hareket etmeye işaret eder). Öte yandan Natal Jüpiter’iyle de kare oluşturuyordu (bu durum aşırı tepkilere işaret eder). Muhtemelen gece yarısı paparazzilerle Paris sokaklarında aşırı hız yaparak köşe kapmaca oynamak için pek de uygun bir zaman değildi.

Problemler yaşadığı sıralarda geçerli ve etkili olan enerjilerin kendi doğum haritasındaki yerleşimlerin enerjileriyle kıyaslanması sonucu ne tür durumlar ortaya çıkabileceğini bilmek acaba Prenses’in biraz daha tedbirli hareket edip hayati kararlar alırken bir kez daha düşünmesini sağlayabilir miydi? Elbette bu cevapsız bir soru. Bazıları herşey olup bittikten sonra bu soruyu sormak kolay diyebilir.

Ama üzerinde durmak istediğim esas mesele, bu bilginin günlük burç yorumlarında asla bulamayacağınız türden bir bilgi olması. Yine de, burçları nasıl yorumlayacağını bilenlerin veya kendilerine gökyüzündeki sembolleri doğru bir biçimde anlatabilecek birini tanıyanların kullanımına hazır bir biçimde astrolojide var olan türden bilgiler bunlar.

Bu durumların varlığından haberdar olmak ve ne anlama geldiklerini bilmek kendimi ve ailemi hayatın zorluklarından ve engebeli yollarından güvenli bir biçimde geçirmeme yardım edebiliyor. Tüm sorunların üstesinden gelerek çözmemi sağlamasada onları göz ardı etmek aptallık olur. Bazıları bunu batıl inanç olarak görebilir. Bazı insanlar için eline bir tespih alıp dualara sığınmak da batıl inançtır. Oysa ben duaların işe yaradığına, fazladan tedbir almanın yerini hiçbir şeyin tutamayacağına ve bilginin güç demek olduğuna inanırım.

Sorunlarınız hakkında yaptığımız tüm çalışmalar kişiye özeldir eşinden ayrılanlar kısa zamanda sevdiği ile sorunlar yaşayarak tartışanlar boşananlar anı sağukluk yaşayacanlar sorunlarınız hakkında araya bılırsınız iletişim 05427752727


Yorum Yap

Rumuz

E-mail

Şehir

Konu

Yorum

 

HABERLER - DUYURULAR

BİLMEDİKLERİRİNİZ

AŞK: Karşılıksız aşklarda, ayrılıklarda, sevdiğin insanı kendine aşık etmek için, evliliklerde daha mutlu bir hayat için, eşini kendine aşık etmek ve her istediğini ona

yaptırmak için yapılır.

EVLENMEK İÇİN: Evlenmeyi arzulayan her insan için, bunlar; evlenmeyi arzu edipte engellerle karşılaşıp bir türlü evlenemeyenler için, evlenmek isteyen

bekarların, boşananların ve dulların evlenmesi için yapılır.

EŞİNİN veya SEVGİLİSİNİN SADAKATİ İÇİN: Sevdiğinin, eşinin ya da sevgilisinin senden başka kimseye cinsel anlamda ilgi göstermemesi için ve sana sadık

kalması için yapılır.

 

RIZK İÇİN: Rızkının, kısmetinin çoğalmasını isteyen her insan için yapılır. Rızkı ve kısmeti dar olan, iki yakası bir araya gelmeyen insanların darlıktan refaha çıkması

için yapılır.

BEREKET İÇİN: Elindeki paraların bereketini göremeyen insanların paralarının ve mallarının bereketlenmesi için yapılır

MEVKİ YÜKSELTMEK İÇİN: Hayatta, işte, istenilen maddi ve manevi her durumda mevki yükseltmek için yapılır.

MÜŞTERİ İÇİN: Müşteriye ihtiyacı olan insanların müşterilerinin çoğalması için ve müşterilerinden bol para kazanmaları için yapılır.

KUMAR TUTKUNLARINI KUMARDAN KURTARMAK İÇİN: Kumara müptela olan insanları kumar oynama isteğinden ve kumar tutkusundan kurtarmak için yapılır.

İÇKİ BAĞIMLILARINI İÇKİDEN KURTARMAK: İçkiye müptela olan insanların içki bağımlılığından kurtulup bir daha içki içmemeleri için yapılır.

KÖTÜ ORTAMLARDAN KURTARMAK İÇİN: Kötü arkadaşlardan, kötü çevreden ve kötü insanlardan kurtarmak için yapılır.

ZEKANI KUVVETLENMESİ İÇİN: Zekanın kuvvetlenmesi, artması ve zeka kullanımının çoğalması için yapılır.

UNUTKANLIĞI GİDERMEK İÇİN: Unutkan olan insanların unutkanlıklarının gitmesi için ve her şeyi hafızalarında tutabilmeleri için yapılır.

DÜŞMANLARA GALİP GELMEK İÇİN: Düşmanların zararından korunmak için, düşmanlara karşı her zaman galip gelmek için yapılır. Her türlü sihir, muska, büyü ve

tılsımların bozulması için etkisiz hale gelmesi için yapılır. Her türlü bağlı olan insanların açılması için, bahtı bağlanmış insanların bahtlarının açılması için, Güne

rızkı, işi, gücü, kuvveti bağlı olan insanların açılması için yapılır.

MUHABBET: Seni sevmesini istediğin herkese uygulanabilir. Bu bir sevgili, arkadaş, ortak ve sevgisini arzuladığın herkes olabilir. Kaçanı geri getirmek için,

ayrılanları birleştirmek için, eşlerde muhabbet, evladın sevgisi ve saygısı için, arkadaşların içinde sevgi ve saygı görmek için, aile bütünlüğünü korumak için,

ebeveynleri tarafından sevilmek ve onlara sözünü geçirmek için, istenilen herhangi bir topluluğa otorite uygulamak için kısaca her türlü muhabbet için yapılır.

GÜZEL GÖRÜNMEK İÇİN: İnsanlar tarafından güzel görünmek ve ilgi çekmek isteyen, hatalarının bile insanlar tarafından güzel ve hoş görünmesini isteyen insanlar

için, herhangi bir toplumda, bütün çevrelerde, aile içinde ve iş mekanlarında eşsiz, çekici ve güzel görünmek için yapılır.

ZENGİNLİK İÇİN: Zengin olmak isteyen bütün insanlara yapılır.

İŞ BULMAK İÇİN: İş bulamayan, işinden çıkarılan, işe girmek istediğinde engellerle karşılaşan insanların kolaylıkla iş bulmaları ve işe girebilmeleri için yapılır.

KARA SEVDAYA TUTULAN MECNUN OLAN İNSANLAR İÇİN: İmkansız aşka ve kara sevdaya tutulan insanların bu durumdan kurtulmaları için yapılır

ÜZERİNE KUMA GELEN BAYANLARI KURTARMAK İÇİN: Üzerine kuma getirilen, eşi tarafından aşağılanan bayanların bu çilelerden kurtulmaları için yapılır.

ZİNADAN MEN ETMEK İÇİN: Eşini aldatan, kadın veya erkeklerin zina yapmalarını engellemek için ve aldatılma riskini ortadan kaldırmak için yapılır.

DEDİKODULARDAN KORUNMAK İÇİN: Yapılan dedikoduları önlemek için ve gelecekte yapılacak olan dedikodulardan korunmak için yapılır.

ZİHNİN AÇILMASI İÇİN: Algılama yeteneğinin gelişmesi için, kapalı ve dar zihinlerin açılması için yapılır.

EZBER KUVVETİNİ ARTIRMAK İÇİN: Ezber yeteneği zayıf olan insanların ezberlerini kuvvetlendirmek için yapılır.

KORUNMAK İÇİN: Öldürülmekten, ani ölümden, hastalanmaktan, kötülüklerden, korkudan, dertlerden, hırsızlardan, hapis olmaktan, felaketlerden, afetlerden,

şeytanlardan, cinlerden, cazılardan ve üryanlardan korunmak için yapılır.

UYKU BOZUKLUKLARI İÇİN: Uyku fazlalığında yada uykusuzluk gibi durumları düzeltmek için yapılır.

SÖZÜNÜ DİNLETMEK İÇİN: Herhangi bir toplumda , aile içerisinde ve bütün çevrelerde sözünü dinletmek ve sözünün geçerli olmasını isteyen insanlar için yapılır.

İTAAT ETTİRMEK İÇİN: Kadın veya erkeğin eşine yada sevgilisine itaat etmesi için, istenilen herhangi birinin itaat etmesi için yapılır.

HER HANGİ BİR İNSANI BİR MAHALDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN: İstenilmeyen zararlı, kötü kişileri bir mahalden gitmesi ve uzaklaşması için yapılır.

HASTALIK İÇİN: Sifa için tıbbın çaresız kaldıgı sirinir hastalıkları için, akıl hastalıkları için, baş ağrısı için yapılır.

ghjhgjh

hgjfg ghjgfh ghj gh

j ghj

 gh

j g

hj ghj ghj ghj gh ghj 

KADİM ORTADOĞU BÜYÜLERİ

Vefk Nedir Vefk İlmi Vefkler Medyumlar Medyum

Medyumlar Tılsımlı Takılar

Merak Edilenler

Büyü Bozma Büyü Belirtileri Büyü Nasıl Bozulur Nazar Duası

ESMAÜL HÜSNANIN FAZİLETLERİ

GÜZEL GÖRÜNME VE CAZİBE ARTTIRMA DULARI

ŞİFALI TAŞLAR VE PSİKOLOJİK ETKİLERİ

Musalar Asalar Sırlar Rahipler

KORUYUCULAR YARDIMCILAR

ARAPLARDAN SEÇMELER

PAPAZ BÜYÜLERİ VE BELİRTİLERİ